Yunusemre Belediye Başkanı lüks makam odasını satacak

İLEYDA ÖZMEN

(ANKARA)- Manisa’nın Yunusemre Belediye Başkanı Musa Semih Balaban, AKP’li eski başkan Mehmet Çerçi’nin yaptırdığı lüks makam odasıyla ilgili “Bu oda birkaç ay daha böyle kalır. Biz ortak akılla, arkadaşlarımızla bir araya gelerek belediyeye bir kuruş ek bir yük getirmeden bunun bir formülünü bulacağız. Gerekirse bunları satacağız. ve mütevazi bir makam odasını hep birlikte oluşturup halkımızın, kamuoyunun hizmetine sunacağız” dedi.

Yunusemre Belediye Başkanı Musa Semih Balaban, AKP’li eski başkan Mehmet Çerçi’nin yaptırdığı lüks eşyaların bulunduğu makam odası hakkında ANKA Haber Ajansı’na konuştu. Lüks makam odasının eşyalarını gerekirse satacaklarını belirten Balaban, şunları söyledi:

“Yunus Emre Belediye Başkanlığı’nın makam odası Türkiye’de gündem oldu. Cumartesi günü Sayın Genel Başkanımız Özgür Özel bizi ziyaret etti, bundan büyük bir onur duyduk. Bu oda birkaç ay daha böyle kalır. Biz ortak akılla, arkadaşlarımızla bir araya gelerek belediyeye bir kuruş ek bir yük getirmeden bunun bir formülünü bulacağız. Gerekirse bunları satacağız. ve mütavazi bir makam odasını hep birlikte oluşturup halkımızın, kamuoyunun hizmetine sunacağız. ve bu oda benim mazbatayı aldığım 4 Nisan 2024 tarihinde beri tüm halka açık. Bayramlaşmaları, kabulleri burada yaptım. On binlerce insan burayı ziyaret etti. ve bunu da gördüler. Bizler bu süreçten sonra belediyenin imkanlarını halk için kullanacağız. İsraftan, şatafattan, lüksten tamamen uzak duran bir tarzda bu belediyeyi halkla birlikte yöneteceğiz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir